7 Days 7 Activite Tour


 

TUR PROGRAMI

 • 1. Gün            

  08:00 Otele Giriş, Odalara yerleştirilme ve Kahvaltı
  10:00 Tanışma Toplantısı ( Toplantıda Rehberimiz tarafından bir hafta boyunca yapılacak aktiviteler ile ilgili bilgi verilerek, aktivite programı anlatılacaktır. Ayrıca aktivite boyunca uyulması gereken ve dikkat edilmesi gereken konulara değinilecektir.)
  12:00 Öğle Yemeği
  13:30 Kleopatra Plajında deniz, kum ve güneş eşliğinde istirahat
  19:00 Akşam Yemeği

 • 2. Gün

  08:00 Kahvaltı
  09:00 Tandem Yamaçparaşütü Uçuşu ( Tüm gün )
  12:00 Öğle Yemeği
  13:00 Tandem Yamaçparaşütü Uçuşu ( Tüm gün )
  19:00 Akşam Yemeği
  23:30 Clup Summer Garden Diskoda eğlence

 • 3. Gün

  08:00 Kahvaltı
  09:00 Tekne Turu
  12:00 Tekne Turu öğle yemeği
  13:00 Tekne Turu koyların gezilmesi ve yüzme
  19:00 Akşam Yemeği
  21:00 Alanya Gece Şehir ve Kale Turu

 • 4. Gün

  08:00 Kahvaltı
  09:00 Tüplü Dalış ( Diving ) etkinliği
  12:00 Öğle Yemeği
  13:00 Tüplü Dalış ( Diving ) etkinliği
  19:00 Akşam Yemeği
  21:00 Dinlenme

 • 5. Gün

  08:00 Kahvaltı
  09:00 Jip Safari Etkinliği
  12:00 Öğle Yemeği
  13:00 Jip Safari Etkinliği
  19:00 Akşam Yemeği
  23:00 İskele Barlar Sokağı gezi aktivitesi ve Havana Kulüpte Eğlence

 • 6. Gün

  08:00 Kahvaltı
  09:00 Köprülü Kanyon Rafting Etkinliği
  12:00 Öğle Yemeği
  13:00 Köprülü Kanyon Rafting Etkinliği
  19:00 Akşam Yemeği

 • 7. Gün

  08:00 Kahvaltı
  09:00 Kleopatra Plajında deniz, kum ve güneş keyfi
  12:00 Öğle yemeği
  13:00 Otelden ayrılış

AKTİVİTE DETAYLARI

1. Tandem Yamaçparaşütü Uçuşu

Antalya ili Alanya ilçesinde bulunan, Akçalı Tepe 650 metre rakımlı tepemizden uçuşumuzu gerçekleştirmekteyiz.  Alanya’da bulunan meşhur Cleopatra Plajındaki ofisimizde toplanan müşterilerimiz, uçuşun gerçekleştirileceği alana 25 dakikalık bir safari seyahati ile ulaştırılmaktadır. Bu yolculuk için özel olarak tasarlanmış 4x4 Land Rover arazi araçları kullanılmaktadır.   Bu kısa ve eğlenceli yolculuk sonrasında müşterilerimiz kalkış pistimize ulaşmaktadır. Kalkış pistinde yolcularımıza uçuş öncesi Pilotlar tarafından bilgi verilerek, yapılması gerekenler aktarılır ve uçuş ekipmanları giydirilir. Kalkış alanından küçük bir koşu ile havalanan Tandem Yamaçparaşütleri tepe üzerinde rüzgârın durumuna göre min. 15, max 25 dakikalık bir uçuş gerçekleştirirler. Uçuşlar sırasında Toros Dağlarının o muhteşem yeşili, Alanya şehri, Alanya Kalesi ve o muhteşem Cleopatra Plajı ile berrak, masmavi denizin görüntüsü eşliğinde muhteşem bir uçuş yapılır. Uçuş Cleopatra Plajında bulunan ofisimizin önüne yapılan iniş ile son bulur. Aktivite sonunda müşterilerimize Pilot tarafından çekilen resimler ve videolar bir DVD halinde ÜCRETSİZ verilir. Sizde bizlerle bu muhteşem duyguyu yaşamak istiyorsanız hiç durmayın ve bizimle iletişime geçin, gökyüzünde buluşmak dileğiyle…..

 

2. Tekne Turu

 

3. Tüplü Dalış ( Diving )

 

4. Jip Safari

SAPADERE KANYON TURU

Turumuz müşterilerimizin otellerinden alınarak buluşma noktasına getirilir. Bütün araçlarımız 10:00’da buluşarak Demirtaş istikametine doğru hareket edilir. İlk ziyaret yerimiz Çadırdır. Çadırda yaklaşık 15-20 dakika kalındıktan sonra Mağaraya doğru yola çıkılır. Mağarada yaklaşık 45 dakika kalınır ve info orda verilir. Mağara ziyaretinden sonra Sapadere Kanyonuna gitmek üzere hareket edilir. Kanyona gelmeden önce Sapadere Köyü’ne uğranır ve yaklaşık 45dakika kalınır ve köyde Köy evi, İpek evi ve Camii ziyaretinde bulunulur. Köy ziyaretinden sonra öğle yemeği ve kanyon ziyareti için hareket edilir. Öğle yemeği kanyon girişinde yenilir ve Tavuk ve Balıktan oluşan iki menüden birisi müşteriler tarafından seçilir. Yemek tur programı fiyatına dahildir. Yemekten sonra müşterilerimizin yaklaşık 1 saat 20 dakika süresi vardır kanyon gezintisi için. Müşterilerimiz 15:30 da son info verildikten sonra otellere bırakmak üzere Alanya istikametine hareket edilir.

 

COMBİ TOUR PROGRAMI

Combi Tour; piknik,off road ve safari nitelikleri taşımaktadır.

Tur sabah müşterilerin otellerden şehir içi ve şehir dışı olmak üzere belirtilen saatlerde alınışıyla başlar. Bu transferler otel alınışı ve tur bitiminden sonra tekrar otele dönüşlerini kapsar ve şirketimize ait jeeplerle yapılır. Sabah müşteriler alındıktan sonra buluşma noktasına getirilirler. Daha sonra ilk durağımız olan Seyir Terasına gidilir ve orada şirketimize ait olmak üzere çay ve kahve molası verilir. Bu esnada tur programı hakkında info verilir. İnfonun ardından 2.ci durağımız olan Yörük Çadırına gidilir ve 20 dakika mola verilir. Bu moladan sonra tekrar Oba Asmaca Köyü  istikametine doğru hareket edilir ve yol üzerinde  bulunan Köy evi ziyaret edilir. Burada köy yaşantısı ile ilgili info verildikten sonra Kadıpınarı istikametine doğru yola çıkılır ve yol üzerindeki Kızılalan mevkiinde Off Road yapılır. Daha sonra öğle yemeği verilmek üzere Oba Çayı piknik bölgesine gidilir. Piknik yerinde 2 saat mola verilir. Bu süre içersinde fiyat listemize dahil olan menüden istedikleri yiyeceği sipariş edebilirler.

Menü: ( Alabalık,Tavuk şiş+Salata+Ekmek+Mevsim meyvesi)

Ayrıca çocuklar için Kids Menü: (Köfte,Balık ve Tavuk şiş+patates cipsi(ücretsiz)+Ekmek ve mevsim meyvesi)

Vegeterian Menü:
1. Omlet+Cips+Salata+Ekmek+Mevsim meyvesi
2. Peynir tabağı+Cips+Ekmek+Mevsim meyvesi
3. Spagetti+Salata+Ekmek+Mevsim meyvesi

Müşteriler bu 2 menüden birini seçer.

Piknik yerindeki moladan sonra tekrar Alanya şehir merkezine doğru yola çıkılır. Kale yamacının Kızılkule’nin üst tarafında 15 dakika mola verilir. Daha sonra müşteriler otellerine tarafımızdan bırakılır.

5. Köprülü Kanyon Rafting

Köprülü Kanyon Milli Parkı içerisinde yer alan 1 – 2 zorluk derecesindeki Köprüçay nehrinde yaklaşık 13 km.lik rafting turu olup, sağlık sorunu olmayan herkes bu tura katılabilir.

Transfer tarafımızdan yapılacak ise, Misafirler SELDA RAFTİNG’in belirlemiş olduğu saatte , otellerinden alınır. Transfer araçları rafting merkezine ulaşmadan önce belirlenen noktada 15 dakika mola verir.

Sabah saat 11:00 da varış noktasına gelen misafirler kasklarını ve can yeleklerini aldıktan sonra turun başlangıç noktasına hareket edilir.

Start noktasında tur hakkında detaylı bilgi içeren brifing verilir. Brifing sonrası start alınır ve tarihi Roma köprüsü altından kanyona giriş yapılır.

Geriye dönüş ve II. Roma Köprüsü altında birinci mola ve daha sonra da yarı parkurda 2 inci yüzme ve body rafting molası verilir.Bu moladan sonra direkt olarak finish yerine gidilir.Finish yerine gelen misafirlerimiz elbiselerini değiştirdikten sonra saat 14:30’ da nehir kenarında, doğayla başbaşa öğle yemeği yenir ve misafirlerimiz fotograf ve videosunu izledikten sonra otellerine dönerler.

 

Clup Summer Garden Diskoda eğlence

 

ÖNEMLİ !!!

Tur programımıza katılan misafirlerimizin sağlık probleminin olmaması ve tur öncesi ve program süresince alkol almamaları gerekmektedir. Bu kriterler ferdi sigorta için önemlidir.

 

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

- Konusunda deneyimli nehir rehberleri
- Full rafting ekipmanı ( raft, kano, kürek, kask, can yeleği, hava şartlarına göre yağmurluk , kurtarma ipi , ecza çantası )
- Sigorta
- Öğlen yemeği (açık büfe salata çeşitleri, pilav, bulgur pilavı, ana yemek olarak tavuk şiş )
- Animasyon (body rafting , kürek oyunu vb. oyunlar)
- BABY-SİTTİNG (finiş noktasında misafirlerimizin çocukları için hazırlanmış özel oyun alanı ve bakıcılık hizmeti)

 

MİSAFİRLERİN BERABERİNDE GETİRMELERİ ÖNERİLEN MALZEMELER

- Mayo veya şort, Islanabilir ayakkabı, Güneş kıremi, T-short, Havlu, Ekstra harçamalar için para.

 

SIK SORULAN SORULAR

FİYATA DÂHİL OLANLAR

- Tam pansiyon konaklama (6 gece, 7 gündüz)
- Tandem Yamaç paraşütü + Jeep safari + Tüplü dalış + Rafting + Sapa Dere Kanyon Turu + Su Sporları Banana ve gece eğlenceleri ile toplamda 7 aktivite.
- Tüm araç gereç ve ekipmanların kullanımı
- Sabah, Öğle ve akşam – açık büfe yemek
- Aktivite esnasında öğlen yemeği
- Tüm ara transferler (otelden aktivite alanlarına)
- Grup liderliği hizmeti
- Profesyonel rehber ve eğitmenler eşliğinde aktivitelere özel eğitim
- Tüm hafta boyunca yapılacak olan fotoğraf çekimi ve videolar

 

FİYATA DÂHİL OLMAYANLAR

- Alanya’ya Ulaşım
- Otel dışında alınan içecekler
- Gece eğlence mekânlarında tüketilen yiyecek veya içecekler,
- Jeep safari aktivitesindeki su tabancası,
- Müze ören giriş ücretleri dâhil değildir.

 

İPTAL İADE HAKKI

İş bu sözleşme 2017 yılı içerisinde düzenlenecek olan ENG Seyahat Alanya’da 7 Gün 7 Aktivite tatil organizasyonu paket tur hizmet sözleşmesidir ve her iki tarafında haklarını garanti altına almayı amaçlar. ENG Hava Taş. Tur. Sey. Tic. San. Ltd. Şti.(acente), turu satın alan kişi (katılımcı) arasında yapılmıştır.


İPTAL İADE: Herhangi bir nedenle iptal ve iadelerde kişiler geçerli olan iptal nedenini belgeli ve yazılı olarak acenteye bildirmek durumundadır (kendisinin ya da 1.derece akrabasının başına gelebilecek ölüm,  yaralanma, kaza, aktivite ve tatili icra edemeyeceğine dair sağlık durumları hamilelik ve benzeri. Kişilerin  eğitim hayatını etkileyen sınav tarih değişiklikleri ve benzeri durumlarda aktivite tarihine son 7 güne kadar zamanda iptal taleplerinde %100 iade yapılır. İade talebi şart ve koşullara göre kabul edildikten itibaren 7 iş günü içerisinde ödemeyi yapan kişi hesabına iadesi yapılır. (tüm bu istekler yazılı olarak rezervasyon yapan kişi tarafından bildirilmelidir.) İptal durumunda kişiler isterlerse tarih değişikliği devir ve içeride saklı tutma hakkını da kullanabilir.


PAKET TUR HİZMET SÖZLEŞMESİ – ENG Seyahat

ENG Seyahat 2017 yılı içerisinde almış olduğunuz tatil paketinize istinaden, herhangi bir sebeple katılımcı olamayacağınız durumlarda kişilere sırası ile aşağıda belirtilen hakları temin eder.
1-Bir başkasına devretme hakkı:
Satın almış olduğunuz tatil paketini sizin şartlarınıza uygun bir başka kişiye devredebilirsiniz. (Değişiklikler rezervasyon yapan kişi tarafından yazılı olarak bildirilmelidir.) Son 7 gün bildirim süresi aşılmamış olması gerekmektedir. *Bir Başkasına Devir Hakkı Sadece 1 Kez Uygulanır.
2-Ödemiş olduğunuz ücreti içeride saklı tutma hakkı:
Satın almış olduğunuz tatil paketinize istinaden yapmış olduğunuz ödeme bedelini 2018 yılı içerisinde düzenlenecek olan 2018 ENG Seyahat Tatil Aktivitesinde kullanabilirsiniz. (Rezervasyon yapan kişi değişikliği yazılı olarak mail yoluyla bildirmelidir.) Ya da ENG Seyahatın düzenlemiş olduğu bir başka aktiviteye katılarak kullanabilirsiniz. Bildirim süresi son 7 gün aşmadan yazılı olarak bildirmek gerekmektedir.

 

REZERVASYON ÖDEMELERİ

Rezervasyon için ön ödeme tutarı olan 200 TL aşağıdaki banka hesap numarasına yatırabilirsiniz. Gönderici adı rezervasyon yapan kişiden farklı ise açıklama kısmına rezervasyon yapan kişinin adını ve soyadını belirtiniz

Hesap Sahibi : Eng Hava Taşımacılık Seyahat Turizm Ticaret Sanayi Ltd. Şti.
İban : TR77 0011 1000 0000 0068 4113 79
qnbfinansbank.enpara

 

TUR TARİHİ ve FİYATI

1.Tur 21 Mayıs / 27 Mayıs ( 6 Gece 7 gün ) 1.300,00 TL
2. Tur 28 Mayıs / 03 Haziran ( 6 Gece 7 gün ) 1.500,00 TL
3. Tur 04 Haziran / 10 Haziran ( 6 Gece 7 gün ) 1.599,00 TL
4. Tur 11 Haziran / 17 Haziran ( 6 Gece 7 gün ) 1.599,00 TL
5. Tur 18 Haziran / 24 Haziran ( 6 Gece 7 gün ) 1.599,00 TL
6. Tur 25 Haziran / 01 Temmuz ( 6 Gece 7 gün ) 1.599,00 TL
7. Tur 02 Temmuz / 08 Temmuz ( 6 Gece 7 gün ) 1.599,00 TL
8. Tur 9 Temmuz / 15 Temmuz ( 6 Gece 7 gün ) 1.599,00 TL
9. Tur 16 Temmuz / 22 Temmuz ( 6 Gece 7 gün ) 1.599,00 TL
10. Tur 23 Temmuz / 29 Temmuz ( 6 Gece 7 gün ) 1.599,00 TL
11. Tur 30 Temmuz / 05 Ağustos ( 6 Gece 7 gün ) 1.599,00 TL
12. Tur 06 Ağustos / 12 Ağustos ( 6 Gece 7 gün ) 1.599,00 TL
13. Tur 13 Ağustos / 19 Ağustos ( 6 Gece 7 gün ) 1.599,00 TL
14. Tur 20 Ağustos / 26 Ağustos ( 6 Gece 7 gün ) 1.599,00 TL
15. Tur 27 Ağustos / 02 Eylül ( 6 Gece 7 gün ) 1.599,00 TL
16. Tur 03 Eylül / 09 Eylül ( 6 Gece 7 gün ) 1.599,00 TL
17. Tur 10 Eylül / 16 Eylül ( 6 Gece 7 gün ) 1.599,00 TL
18. Tur 17 Eylül / 23 Eylül ( 6 Gece 7 gün ) 1.599,00 TL
19. Tur 24 Eylül / 30 Eylül ( 6 Gece 7 gün ) 1.599,00 TL
20. Tur 01 Ekim / 07 Ekim ( 6 Gece 7 gün ) 1.599,00 TL
21. Tur 08 Ekim / 14 Ekim ( 6 Gece 7 gün ) 1.599,00 TL
22. Tur 15 Ekim / 21 Ekim ( 6 Gece 7 gün ) 1.500,00 TL
23. Tur 22 Ekim / 28 Ekim ( 6 Gece 7 gün ) 1.500,00 TL
24. Tur 29 Ekim / 04 Kasım ( 6 Gece 7 gün ) 1.300,00 TL
25. Tur 05 Kasım / 11 Kasım ( 6 Gece 7 gün ) 1.300,00 TL
26. Tur 12 Kasım / 18 Kasım ( 6 Gece 7 gün ) 1.300,00 TL

Rezervasyon Yap »